Harmonogram „Ferii w Szczawnicy” na dni 15.02-23.02

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy Was serdecznie do sprawdzenia harmonogramu zajęć na nadchodzące dni ferii zimowych! Wszelkie szczegóły dotyczące planu zajęć, godzin znajdziecie tutaj. Proszę odnaleźć na liście numer wysłany do Państwa wiadomością SMS, zajęcia przypisane do tego numeru są to zajęcia Państwa dziecka.

Kliknij tutaj, aby przejść do harmonogramu!

Znajdziecie tam pełen zakres aktywności i edukacyjnych atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Waszych dzieci, aby zapewnić im wspaniałą i bezpieczną rozrywkę podczas przerwy od szkoły.

W przerwie pomiędzy zajęciami dzieci mogą spędzić czas w naszej Poczekalni Feryjnej znajdującej się w sali kinoteatru. Przygotowaliśmy tam gry planszowe i flamastry.

  • O godzinie 14:00 zapraszamy na seansy kinowe.
  • Warsztaty będą prowadzone w budynku CKSiP na ul. Główna 6, 34-460 Szczawnica.
  • Zajęcia ruchowe (taneczne oraz sporty walki) będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy, ul.Główna 6, 34-460 Szczawnica.

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB – Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Szczawnicy, gdzie umieszczamy wszystkie aktualne informacje oraz relacje z przebiegu Ferii !

  • Kontakt: W przypadku pytań lub dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 696009888 lub 182622203 wew.32 ora mailowy na adres biuro@cksip.szczawnica.pl

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych zajęciach! Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, zabaw i nauki w przyjaznej atmosferze!

Scroll to top
Skip to content