Dzień Kobiet w Szczawnicy

8 marca Dzień Kobiet w Szczawnicy świętowano na wesoło. Wydarzenie zostało zorganizowane przez władze Miasta i Gminy Szczawnica oraz Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Szczawnicy.
Wszystkie Panie, które przybyły do Restauracji Jazz Bar otrzymały od Burmistrza – Grzegorza Niezgody symboliczne goździki oraz rajstopy poprzedzone najlepszymi życzeniami. Dobry nastrój zapewnił Kabaret Trzecia Strona Medalu zainicjowany w 2011 r. w Przemyślu a od 2013 r. związany z krakowską sceną kabaretową. Panowie przedstawili kilka skeczów oraz piosenek: „Baby dają w szyję”, „Foch”, „Kawalerski”, „Foch”, „Potomek” oraz „Niebinarny” udało się wywołać uśmiech na twarzach żeńskiej widowni. Program tak spodobał się zebranym Paniom, że nie wypuściły artystów bez bisów. Spotkanie prowadziły Dyrektor CKSiP w Szczawnicy – Paulina Mogilska-Słowik oraz Joanna Oleksy i Agnieszka Ciesielka.

PODZIĘKOWANIA
Serdeczne podziękowania za Pana Wiesława Warzechy za ufundowanie symbolicznej lampki szampana oraz dla Pana Emila Mogilskiego za ufundowanie upominku w formie rajstop dla każdej z Pań.
Organizatorzy

Scroll to top
Skip to content