Dzień Kobiet w Szczawnicy

Dzień Kobiet to wyjątkowy moment i znakomita okazja, by kobiety mogły oderwać się od codziennych obowiązków i zrobić coś dla siebie. W naszym mieście Panie miały możliwość spędzić ten dzień naprawdę wyjątkowo. A co najważniejsze była to również okazja do spotkania się z przyjaciółmi i znajomymi.
8 marca w Jazz Bar Szczawnica królowały Kobiety!
Każdą Panią powitał Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica, Pan Grzegorz Niezgoda. Oprócz życzeń Kobiety zostały obdarowane goździkiem i rajstopami.

Punktualnie o godzinie 18.00 sala zapełniła się po brzegi przedstawicielkami płci pięknej. A na scenie pojawił się Kabaret Trzeci Wymiar- grupa kabaretowa z Rybnika.
Artur, Michał, Artur i muzyk Roman: przystojni – wątpliwe, młodzi – może kiedyś, ale na pewno zdolni, rozbawiali publiczność swoją interpretacją absurdów otaczającego nas świata. Czterech panów, grający od 2018 roku, zdobywający szlify sztuki kabaretowej na scenach największych festiwali kabaretowych w Polsce. Laureaci m.in. Złotej Lufy i nagrody publiczności w Ścinawie. „Piękni, młodzi i bogaci!” to tytuł ich najnowszego spektaklu, w którym dzielili się życiowym doświadczeniem ubarwionym zaskakującymi, aczkolwiek nie do końca zmyślonymi sytuacjami. Trzeci Wymiar – to trzy wymiary dobrej zabawy: radość, energia i muzyka.
To był wieczór pełen śmiechu, zabawy i pozytywnych emocji.

Dziękujemy Paniom za tak liczną obecność!

A także sponsorom upominków dla Pań:

-pan Emil Mogilski „Butik Mogilscy” (rajstopy dla Pań)
-pan Wiesław Warzecha (szampan dla Pań)

Scroll to top
Skip to content